O firmie

O Aquaristic

Gospodarstwo Ogrodnicze Laboratorium Kultur Tkankowych w Owińskach koło Poznania to pierwsze w Polsce laboratorium komercyjne.


Szczycimy się ponad 40 – letnim doświadczeniem w zakresie rozmnażania wielu gatunków roślin metodą kultur tkankowych (in vitro).


Od ponad 10 lat zajmujemy się również produkcją roślin akwariowych, których odbiorcami są firmy produkujące rośliny "w koszyczkach", sklepy stacjonarne i internetowe w Polsce i innych krajach UE.


Posiadamy niezbędną infrastrukturę i procedury zapewniające sterylność roślin. Obejmują one dbałość o czystość powietrza, narzędzi, mebli oraz opakowań do których trafiają rośliny. Ale to wszystko byłoby niczym, gdyby nie nasz zespół ludzi, których cechuje doświadczenie, precyzja oraz odpowiednie, kierunkowe wykształcenie. To ostatnie jest szczególnie ważne w naszym dziale badań zajmującym się izolacją nowych roślin, badaniami nad ich wzrostem oraz opracowywaniem procedur rozmnażania oraz pożywek pod indywidualne potrzeby każdego z gatunków.


Dzięki temu wszystkiemu nasze rośliny są wolne od ślimaków, glonów, chorób, pestycydów – czyli wolne od ryzyk związanych z nabywaniem roślin z „przycinek” i nieznanych źródeł.


Wszystkie nasze rośliny zawierają paszport roślinny wydawany pod nadzorem WIORiN (Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa) będący jedynym poświadczeniem czystości roślin od agrofagów kwarantannowych. Jest to również obowiązkowy dokument poświadczający legalne pochodzenie roślin sprzedawanych drogą internetową.

Darmowa dostawa juz od 90 zł!
Złóż zamówienie za co najmniej 90 zł (mogą być to różne towary) a przesyłka przedpłacona do Paczkomatu Inpost będzie GRATIS!
Darmowa dostawa (Odbiór w punkcie) już od 90,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl